İlçe gündeminden düşmeyen Mustafakemalpaşa tabelası bakım ve onarımları yapıldıktan sonra Mustafakemalpaşa Düğün Salonu üstüne konuldu.

Yerlerde Değil Göklerde!

Sukru Erdem Mustafakemalpasa

Şükrü Erdem tabela hakkında bazı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama;

Türkiye - Portekiz Maçı Adnan Menderes Meydan’ında Yayınlanacak! Türkiye - Portekiz Maçı Adnan Menderes Meydan’ında Yayınlanacak!

‘‘Mustafakemalpaşa ilçemizin adı, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ten geliyor. Bu isim, bizim için büyük bir değer ve gurur kaynağıdır. Adnan Menderes Meydanı'nda bulunan Mustafakemalpaşa ismi, yerlerde değil göklerde durmaya layıktır. Mustafakemalpaşa adı yerlerde durmaya değil göklere yakışır. İlçemizin isminin bu yeni yerde çok daha ihtişamlı bir şekilde durduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Mustafakemalpaşa ismi, her zaman bizim için bir onurdur ve bu onuru en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz."

Atatürk Büstü Hızla Devam Ediyor

Mustafakemalpaşa’ya hak ettiği değeri vereceğinin söyleyen Başkan Şükrü Erdem, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlere armağan olarak Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’ne Atatürk Büstü yapılması talimatı vermişti. Büst inşaatı da hız kesemeden devam ediyor.

Editör: Birkan Erel